روبیک دات آی آر را بهتر بشناسید

از گذشتــه تا امــروز

هستۀ اولیۀ شرکت روبیک دات آی آر در سال 1388 با هدف رشد و توسعه فکری و هوشی افراد جامعه، در تهران تشکیل شد. در سال‌های ابتدایی شکل‌گیری، فعالیت‌های ما در یک اتاق 12 متری و یک فروشگاه آنلاین ساده ، که شامل فروش و آموزش روبیک بود برگزار میشد.

مکعب روبیک

در سال 1389 پس از تلاشهای فراوان برای ثبت مکعب روبیک بعنوان یک ورزش و مهارت فکری، کمیته مکعب روبیک ایران زیر نظر وزارت ورزش و جوانان با ریاست جناب آقای آرش مصلحت جو ( مدیریت مجموعه روبیک دات آی آر ) به ثبت رسید.

پس از آن تصمیم گرفتیم با آموزش متدهای سرعتی به علاقه مندان به بازی مکعب روبیک، آنها را برای شرکت در مسابقات جهانی آماده کنیم و این هدف با برگزاری اولین مسابقه رسمی مکعب روبیک در ایران در سال 1390 با حضور رئیس سازمان جهانی مکعب روبیک از کشور هلند و نماینده سازمان از کشور مالزی به ثمر رسید.

در همان سال همزمان با برگزاری مسابقات جهانی رسمی ، ایران هم به جمع دارندگان نماینده تایید شده از طرف انجمن جهانی مکعب روبیک پیوست و آقای آرش مصلحت جو به عنوان نماینده ایران انتخاب شدند و همزمان با این مهم ، اولین فروشگاه تخصصی مکعب روبیک در ایران با تنوع بیش از 50 مدل روبیکهای به روز دنیا، در شرق تهران افتتاح گردید.

در سال 1391 علاوه بر فروشگاه شرق تهران و فروشگاه آنلاین روبیک دات آی آر ، دفتر مرکزی و شوروم روبیک ها در مرکز تهران راه اندازی شد، تا علاقه مندان به این بازی و ورزش فکری براحتی بتوانند موارد مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت از مجموعه ما تهیه کنند.

هم اکنون بعد از گذشت 12 سال ، مجموعه روبیک دات آی آر بعنوان بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه در زمینه مکعب روبیک در ایران و بازی های فکری ، در خدمت علاقه مندان به این بازی می باشد که مشتریان عزیز می توانند با خیالی آسوده و راحت تمامی محصولات به روز دنیا را با بالاترین کیفیت و امکان مرجوع محصول تهیه کنند.

در حال حاضر مهمترین فعالیت اصلی مجموعه روبیک دات آی آر که بیشترین زمان ما را به خود اختصاص می دهد فروش و آموزش انواع مکعب روبیک می باشد.

در حال حاضر بیش از 1000 مدل مکعب روبیک و بیش از 700 مدل انواع بازی های رومیزی بزرگسالان و سرگرمی و فکری کودکان در اختیار شما عزیزان قرار دارد .

ما در روبیک دات آی آر چه کاری انجام می دهیم؟

  • فروش انواع بازی های فکری و گیم بردها
  • آموزش انواع مکعب روبیک با متدهای مبتدی و سرعتی
  • چاپ طرحهای روبیکی روی تیشرت، لیوان و پیکسل و …
  • تامین جوایز و هدایای مدارس و سازمان ها
  • خدمات تبلیغات روبیکی

در هرکدام از بخش ها روبیک دات آی آر از بهترین افراد با تجربه و متخصص در آن زمینه استفاده می شود.

برندهای بزرگ به ما اعتماد کرده‌اند

 

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه 8 تا 13 آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستیم

تلگرام و واتس‌اپ

0919-3933050

آموزش های رایگان در اینستاگرام : arashmaslehatjoo@

ارسال ایمیل

info@Rubik.ir

دفتر مرکزی 02188478085

خط تماس اضطراری: 09193933050

دفتر مرکزی: تهران – خیابان جهان آرا – کوچه بهار سیزده

کلیه فعالیت های روبیک دات آی آر تابع قوانين جمهوری اسلامی ايران است

فهرست