روش‌های ارسال

ارسال محصولات (۳ الی ۵ روز کاری)

فروشگاه اینترنتی روبیک دات آی آر ارسال سفارشات تهران و شهرستان را به صورت عمومی با قیمت مناسب جهت رفاه مشتریان گرامی با قیمت 7000 تومان انجام می دهد

سفارش‌هایی که در روزهای کاری ثبت شوند، در بازه زمانی ۳ الی ۵ روز کاری تحویل داده می‌شوند. دقت فرمایید در صورت وجود تعطیلات رسمی، محاسبه زمان ارسال پس از پایان تعطیلات می باشد.

در صورتیکه می خواهید سفارشات خود را سریع تر دریافت نمایید یکی از حالات زیر را انتخاب نمایید.

**** در صورتکیه مبلغ سفارش شما بالاتر از ۱۰۰۰۰۰ تومان می باشد می توانید گزینه ارسال رایگان را انتخاب نمایید. در اینصورت سفارش شما طی ۳ الی ۵ روز کاری به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.

ارسال فوری (۳ الی ۵ ساعت)

فروشگاه اینترنتی روبیک دات آی آر با شرایط ارسال سریع‌، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح ارسال فوری تنها در ۲۲ منطقه شهر تهران فعال شده است.

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 و در روز پنج‌شنبه و جمعه تا ساعت 1۳ ثبت شوند، در همان روز (۳ الی ۵ ساعت) تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

هزینه ارسال فوری (۳ الی ۵ ساعت) ۲۰ هزار تومان می باشد

ارسال یک روزه

فروشگاه اینترنتی روبیک دات آی آر با شرایط ارسال سریع‌، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح ارسال یک روزه تنها در ۲۲ منطقه شهر تهران فعال شده است.

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 ثبت شوند، نهایتاَ تا فردای همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده و یا پنج شنبه ثبت شوند نهایتا تا ۲۴ ساعت پس از اولین روز کاری تحویل داده می‌شوند.

هزینه ارسال یک روزه تهران  ۱۵ هزار تومان می باشد

ارسال با پست پیشتاز (۲ تا ۳ روز)

پست پیشتاز برای سفارش‌های استان تهران و همچنین سایر شهرستان های ایران در نظر گرفته شده است.

هزینه‏‌ی ارسال سفارش با پست پیشتاز به سراسر ایران به‌صورت ثابت 10000 تومان است که در فرم سبد خرید به آگاهی مشتریان می‏‌رسد.

پس از پردازش سفارش و تحویل به اداره‌ی پست در ساعات اداری، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی با پست پیشتاز بنا به محدوده‌ی جغرافیایی و مقصد سفارش، بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت متغیر است.

ارسال با تیپاکس (۱ تا ۲ روز)

تیپاکس جهت ارسال برای سفارشات شهرستان ها به تمام نقاط کشور به صورت فوری درنظر گرفته شده است و شامل سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند می باشد . سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

هزینه ارسال و بسته بندی در این روش 25000 تومان میباشد.

محصولات بمدت 24 الی 48 ساعت بدست مشتری خواهد رسید.