شیوه های پرداخت

مشتریان گرامی روبیک دات آی آی آر جهت ثبت سفارش محصولات می توانند بسته به شهر و استان محل سکونت خود یکی از روش‌های پرداخت زیر را انتخاب نمایند. پس از تکمیل سفارش و پرداخت از طریق هر یک از روش‌های زیر نیازی به اطلاع دادن نیست و سفارشات شما وارد مرحله تکمیل و ارسال می گردد.

 

روش های پرداخت:

 

۱- پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت و پاسارگاد

شما می توانید با در دست داشتن شماره۱۶ رقمی کارت بانکی، رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ اعتبار کارت بانکی خود جهت تکمیل خرید و پرداخت مستقیم سفارشات خود اقدام نمایید. این روش سریع‌ترین روش ثبت سفارشات محصولات روبیک دات آی آر بوده و پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این سفارش می باشد. مشتریان محترم می توانند از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب در تمامی نقاط ایران اقدام به پرداخت نمایند.

 

۲- پرداخت در محل

مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های آنلاین بانک های ملت و پاسارگاد را به هر دلیلی ندارند و ساکن ۲۲ منطقه شهر تهران می باشند می توانند از این روش پرداخت استفاده نمایند.

در این روش می توانید در صورت نیاز به دستگاه کارتخوان در بخش توضیحات سفارش درخواست خود را مبنی بر همراه داشتن دستگاه کارتخوان سیار برای ما ارسال نمایید.

 

۳- پرداخت از طریق کارت به کارت و یا واریز مستقیم به حساب بانکی

مشتریانی که نمی توانند از طریق پرداخت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایند می توانند از این روش جهت ثبت سفارش استفاده نمایند.

این روش مخصوص تمامی شهرهای ایران می باشد. در این روش پس از تکمیل سفارش می توانید از طریق پنل کاربری، یکی از دو گزینه کارت به کارت و یا واریز به حساب را انتخاب نموده و پس از دریافت شماره کارت و یا شماره حساب و واریز مستقیم وجه سفارش، اطلاعات واریزی از جمله ۴ رقم آخر کارت/ شماره پیگیری، تاریخ واریز، نام واریز کننده و …  که در فرم واریز برای شما مشخص شده را تکمیل نمایید. سفارش شما پس از تایید واریز از طریق بخش حسابداری روبیک دات آی آر در اولین روز کاری پس از واریز، بررسی شده و در صورت تایید مالی وارد چرخه آماده سازی و ارسال می گردد.

*** در برخی از محصولات مانند باندل و … ممکن است یک یا چند روش از روش های پرداخت غیر فعال گردد. در اینصورت کاربران می توانند تنها یکی از روش‌های فعال را انتخاب نموده و ثبت سفارش را تکمیل نمایید.