021-88478085

محصولات

روبیک مسترمجیک لینگاو Lingao Master Magic

0/5

  • ابعاد محصول :  318×106×5میلی متر
  • وزن محصول :  143گرم
  • ابعاد جعبه :  110×65×32میلی متر
  • وزن با جعبه :  152گرم
  • نوع محصول :  روبیکهای ویژه
  • برند :  Lingao
قیمت: 179,000   تومان
انتخاب رنگ :
مشکی
تعداد بازدید 0
محصولات هم خانواده
قبل از شرح این محصول لازم است به طور مختصر درباره روبیک اوریجینال مجیک بدانیم.
روبیک مجیک در واقع نوعی پازل است که توسط "اِرنو روبیک" اختراع شده است. این پازل شامل قطعات 8 تایی مربع شکل می باشد که چیدمان مربع های آن به شکل 2×4 میباشد و شیارهای موربی بر روی مربع های مجیک لینگاو وجود دارد که توسط سیم نازکی مربع ها را به هم وصل کرده و باعث چرخش آنها شده و قابلیت تا شدن مربع ها بر روی یکدیگر و جدا شدنشان در دو جهت عمودی را دارد. در قسمت جلوی این پازل 3 حلقه رنگی قرار گرفته است که در پس زمینه این سه تصویر تخم مرغی شکل بهم پیوسته اند.
هدف این بازی چیدمان قطعه ها به صورت قلبی شکل است.
بازیکنان با تجربه قادر به حل مجیک در کمتر از دو ثانیه می باشند که از شکل ابتدایی خود به چیز دیگر تبدیل شود. چالش دیگر مجیک تولید مجدد اشکال است از این جهت که بعضا لازم است که یک قطعه ی مشخص در جای مشخص خود قرار گرفته و یا چرخانده شود.
مستر مجیک لینگاو برخلاف مجیک لینگاو از 12 قطعه تشکیل شده است که همین افزایش تعداد مربع ها ساختار و حل این پازل را به مراتب پیچیده تر کرده است و در عین حال همین محصول هم نسبت به ورژن اوریجینال روبیک مجیک به طورکامل سبک تر است و به راحتی قابل حمل میباشد. حلقه های این پازل به وسیله ی نخ بهم وصل میباشند که امکان حرکت و چرخش را بوجود آورده و باعث جا به جایی مربع ها شده و سپس آنها را در هم گره زده و سفت میکند.
این محصول با پس زمینه ی مشکی توسط کمپانی چینی لینگاو ارائه شده است.
 
 

نظرات ارسال شده

در خواست تماس
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید