021-88478085

محصولات

روبیک3×3×3گنز356 آی GAN 356i

0/5

  • ابعاد محصول :  56×56×56میلی متر
  • وزن محصول :  78گرم
  • وزن با جعبه :  375گرم
  • ابعاد جعبه :  68×153×177میلی متر
  • نوع محصول :  روبیک 3×3×3
  • برند :  Gan
  • سطح :  مسابقاتی
قیمت: 1,890,000   تومان 1,512,000   تومان
انتخاب رنگ :
استیکرلس
مشکی
تعداد بازدید 0
محصولات دیگری که می توانید در کنار این محصول خریداری کنید:
محصولات هم خانواده
این روبیک آخرین محصول کمپانی معتبر گنز و پیشرفته ترین روبیک موجود در دنیاست. در اصل میتوان گفت با که تولید این این روبیک، از این پس شاهد نسل جدیدی از روبیک های هوشمند و فوق پیشرفته در دنیا خواهیم بود که از این نظر روبیک 3×3×3 هوشمند بلوتوث دار گنز به نوعی پیشگام  محسوب می شود.
در این روبیک علاوه بر سایر امکانات به روز شده ای که به آن نهایت سرعت به همراه کمترین میزان اصطحکاک را می دهد به واسطه ی هوشمند بودن به راحتی قابلیت اتصال به انواع کامپیوتر و گوشی های هوشمند را دارد که این مزیت نه تنها به شما امکان ثبت حرکات و چرخش ها داده بلکه به طور اتوماتیک تمام آنالیز شیوه های حل روبیک در اختیارتان قرار می دهد.
 این روبیک هوشمند را میتوان با یک کابل یو اس بی به راحتی به دستگاه خودتان و یا سایر افراد وصل کنید. تا به صورت آنلاین هم بتوانید شاهد بازی خود و حتی دیگر افراد باشید. علاوه بر آن کمپانی گَنز با تولید این روبیک فوق پیشرفته اپلیکشن مخصوص به آن را هم تهیه کرده است. این اپلیکیشن امکان ارتباط و مواجه شما را با کیوبِرها در سراسر جهان فراهم می کند و از این طریق هم میتوانید شاهد چگونگی حل مسأله توسط آنها و همین طور بررسی و یادگیری شیوه های مخصوص بازی حرفه ای ها باشید که این موضوع هم باعث افزایش چشمگیر سرعت حل روبیک توسط شما خواهد شد و هم این که به دلیل هماهنگی فوق العاده ای که میان چشم و دستان شما برقرار می کند راه را برای حضورعلاقمندان این بازی فکری در عرصه های بین المللی هموار می کند.
روبیک 3×3 هوشمند بلوتوث دار 356 آی گَنز دارای 48 مَگنِت می باشد که  چرخش مهره ها تا حد ممکن تنظیم می کند و علاوه بر آن محور دقیق و قدرتمندی که درون این روبیک قرار دارد مانع از هر نوع گرفتگی مهره ها ست و از این بابت چرخش ها تا بالاترین حد ممکن برای شما روان و راحت می کند.
نوار(استیکر)مشکی به کار رفته در حاشیه ی مهره های روبیک 3×3×3 هوشمند بلوتوث دار 356 آی گَنز به طراحی این محصول زیبایی و جذابیت بخشیده است.
 

نظرات ارسال شده

در خواست تماس
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید